Hakkımda

Boyunuz 162 kilonuz 58’se ve memeleriniz 75’i dolduramıyorsa, tüm yıldız isimlerini ve hatta ülkelerin başkentlerini ezberler, bunun bir bok etmediğini üç vakte kalmadan anlar, annenize ve
teyzenize bakıp sonunuzu görüp içlenirsiniz ya, kimileri kendine bir trajedi seçer ve oynar, siz en büyüğünden seçer bunu üzerinize giyersiniz, uzun cümleler kurarak zekanızı göstermeye çalışırsınız ya hani; işte, tüm bunlar da işe yaramaz.

Bir erkekten çok daha fazla şey bilmek kıçınızın açısını değiştirmez. Tanıdığım tüm kadınlar ruhlarının okşanmasından haz alıyor, tanımadıklarım da dahil ve kalçalarının da tabii.

Benim ruhum fazla sivilceli, kalçalarımsa kullanışsız. Ve utanarak söylüyorum ki balık burcuyum. Tüm laklaklarım, tüm gereksiz gülümsemelerim ve ayna karşısında konuşurken kullanmak üzere prova ettiğim el hareketlerim komplekslerimin uzuvları.

O gece, Beşiktaş’tan Taksim’e giderken Gümüşsuyu’nda meydana yakın bir yerde tekel bayisine girdim. Tüm gün ayna karşısında geliştirmeye çalıştıklarımı denemeye karar verdim birden. Adam sigarayı uzatırken saniyenin onda birinde göz kırptım. Adam hiç beklenmedik bir şekilde gülümsedi. Önce sola sonra sağa sonra tekrar sola baktım. Elimdeki sudan bir yudum alıp yutkundum. Parayı uzattım, sigarayı alamadan dükkandan çıktım…

Bu yazıyı paylaşmak ister misin?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.